Hasło:


Widget Facebook

Fotobudka Śląsk

Zdjęcie z fotobudki śląsk - fun2you.plMacie dość sztampowych zdjęć, na których każdy wygląda dosyć sztywno i ponuro? My też i dlatego fotografiom pozbawionym spontaniczności mówimy stanowcze nie! Jeżeli chcesz urozmaicić swoje wesele, imprezę rodzinną lub firmowy event rewelacyjną atrakcją w postaci fotobudki - skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą ofertę. Bez względu na to czy jesteś ze Śląska czy Pomorza, nie czekaj, zadzwoń lub napisz i zamów fotobudkę, a Twoja impreza będzie niezapomniana!

Kto pyta, nie błądzi – najczęściej zadawane pytania dotyczące fotobudki

To zależy na jaki pakiet się zdecydujesz. Wszystkie opcje wynajmu fotobudki na wesele opisaliśmy w sekcji oferta. Minimalny pakiet (w Katowicach i pobliżu) możesz mieć już za 650 zł! 

Tak, jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego! Wynajem naszych fotobudek możliwy jest w Katowicach, na Śląsku, ale również obejmuje każde małe lub duże miasto na terenie kraju. 

W promieniu 30 km od Katowic fotobudka dojedzie do Ciebie gratis! Dojazd na terenie Śląska to koszt rzędu 1zł/km. Jeżeli mieszkasz w innym regionie Polski, skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci indywidualną ofertę. 

Minimalna powierzchnia zapewniająca rozstawienie fotobudki to 2x2m! Udostępniasz niewielki kawałek pomieszczenia, a zyskujesz niezapomnianą zabawę! 

Co do tego nie mamy wątpliwości! Dzięki dotykowemu ekranowi wbudowanemu do fotobudki, oraz intuicyjnemu oprogramowaniu obsługa jest łatwa i przyjemna! Żadnego stresu tylko dobra zabawa. 

Nie! Podczas zabawy z fotobudką nie ma ograniczenia co do ilości zdjęć – jedyne ograniczenie to czas wynajmu.  

Jasne! Wszystkie zdjęcia z imprezy można zobaczyć w specjalnie stworzonej galerii internetowej. Oczywiście fotki z wesela są zabezpieczone hasłem, żeby nie dostały się w niepowołane ręce. Zdjęcia możesz również otrzymać na pendrive. Idealna pamiątka z wesela lub innej imprezy! 

Bo to najbardziej kreatywna i pozytywnie nastawiona ekipa z fotobudką na Śląsku (i nie tylko)! Posiadamy elastyczne pakiety, dzięki którym rozkręcisz każdą imprezę. A poza tym, czy 250 tys. uwiecznionych uśmiechów nie mówi samo za siebie? :)


Sprawdź zdjęcia z naszej Śląskiej Fotobudki!

Fotografia z fotobudki na ŚląskuZdjęcie z fotobudki fun2you, impreza na ŚląskuZdjęcie pary młodej ze Śląska
KLIENCI

Nasza fotobudka miedzyinnymi świetnie się sprawdziła na eventach organizowanych dla poniższych firm: